Atpakaļ

Diskusija “Austrumu robeža. Mūsu valsts drošība – vārdi un darbi”

Datums un laiks: 5. jūlijā 14:00-15:00
Norises vieta: 36 Skatuve UZZIBSNĪ
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Drošība nekad nav bijusi tik svarīga kā šobrīd. Par to runāts, domāts un darīts daudz. Valsts robežapsardzības efektivitātes celšana, nodrošinot situācijai atbilstošus robežapsardzības apstākļus, ir uzskatāma par valsts drošības interešu aizsardzību, novēršot iespējamu valsts apdraudējumu, proti, nekontrolētu migrantu plūsmas pieaugumu uz austrumu robežas.

Jau pērn sauzemes posmos uz Latvijas – Baltkrievijas robežas žogs izbūvēts, un strauji uz priekšu virzās atlikušās infrastruktūras izbūve, kā arī šogad uzsākti darbi uz Latvijas – Krievijas robežas. Būvniecības projektos līdz šim bijuši dažādi izaicinājumi, jautājumi un neskaidrības – par norisi, iesaistītajiem, darbu sadalījumu, laiku un izmaksām. Ko vajadzētu darīt vairāk, mazāk, citādāk, labāk? Kā žogs līdzēs mūsu drošībai? Kad tas būs gatavs? Kādēļ kaimiņos jau ir?

Aicinām uz atklātu diskusiju, kurā atbildēsim uz šiem un citiem jautājumiem. Savu jautājumu vēl pirms diskusijas iespējams iesniegt - ej.uz/LAMPA_austrumu_robeza.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties ierakstu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri