Atpakaļ

Saruna "Kāda ir Latvijas sabiedrības kopābūšanas nākotne?"

Datums un laiks: 5. jūlijā 15:30-16:30
Norises vieta: 50 Skatuve APGAISMO
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Sarunas mērķis ir aktualizēt sabiedrības saliedētības problēmu, aicinot izvērtēt, kā sabiedrības dažādās demogrāfiskās grupas redz saliedētu, iekļaujošu sabiedrību. Sarunas gaitā iecerēts izaicināt pastāvošos priekštatus par to, kas vispār ir saliedētība, ko tā paredz un kā vārdā tā tiek veidota. Tāpat sarunā tiks pievērsta uzmanība Latvijas saliedētības nākotnei, priekšplānā izvirzot jautājumus par jauniešu vēlmēm, nākotnes ekspektācijām, risinot, kā tas iekļaujas kopējā ģeopolitiskajā un ekonomiskajā nākotnes redzējumā par sevi, Latviju un Eiropu.

Pasākums tiek rīkots ar Valsts pētījumu programmas "Saliedētas un pilsoniski aktīvas sabiedrības attīstības" projekta "Sabiedrības saliedētības vektori: no saliedētības ap valstsnāciju (2012-2018) uz saliedēto pilsonisko kopienu valsts, sabiedrības un indivīdu drošības labā (2024-2025)" (VPP-KM-SPASA-2023/1-0002) atbalstu.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties ierakstu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri