Atpakaļ

Saruna "Kurp ejam? Latvija tektonisko pārmaiņu laikā."

Datums un laiks: 6. jūlijā 14:00-15:00
Norises vieta: 62 Skatuve DOTS
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Valsts un nācijas nākotni ietekmē ne vien ģeogrāfiskais stāvoklis, ģeopolitiskā situācija pasaulē vai tās vēsture, bet lielā mērā arī sabiedrības attīstības trajektorija, ko nosaka izglītības līmenis, vērtības, spēja sadarboties un uzņemties atbildību, pašapziņa un galu galā tas, kā cilvēki paši raugās un stāsta par sevi.

Izšķirīgajos vēstures brīžos mēs, kā sabiedrība, esam spējuši mobilizēties, rast kopības sajūtu un, sadarbojoties, pārvērst savus sapņus par realitāti – no Latvijas valsts dibināšanas un neatkarības atjaunošanas līdz iestāšanās Eiropas Savienībā un NATO. Bet kā ir šodien? Virzāmies mērķtiecīgi vai pašplūsmā? Esam saliedēti vai sašķelti? Ko un kā stāstām par sevi, kādi mēs vēlamies būt?

Pasaule, šķiet, atkal piedzīvo tektoniskās pārmaiņas itin visās jomās – no starptautiskās drošības līdz tehnoloģiju straujajai attīstībai –, un ir klāt vēl viens izšķirošs vēstures brīdis, kad ir svarīgi no jauna sevī atrast virzītājspēku un izvirzīt drosmīgus mērķus. Lai neatpaliktu. Lai nosargātu. Lai uzplauktu.

Parunāsim?
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties ierakstu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri