Atpakaļ

Sarunu šovs ar pievienoto vērtību "Kā būt gudras un turīgas tautas daļai?"

Datums un laiks: 9. jūnijā 15:30-16:30
Norises vieta: 36 Valsts māja
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
tulkojums zīmju valodā
Ekonomikas transformācijas process ietver Latvijas cilvēku iespējošanu vairāk pelnīt ar prātu – Work smart, not hard – kas ir līdz šim nepietiekami izmantots resurss. Digitalizācijas procesi un tiekšanās ražošanu pēc iespējas automatizēt vairs nenozīmē tikai jau ierastos centienus nodrošināt darbiniekiem digitālās prasmes. Mūsu sabiedrībai ir nepieciešama plašāka domāšanas maiņa.

Ne tikai skolēnam, studentam un strādājošajam jāspēj apgūt šodienas un nākotnes darba tirgum nepieciešamās prasmes, bet arī pedagogiem un darba devējiem jāspēj veidot pilnvērtīgu vidi un motivāciju to apgūšanai.

Paceļoties jaunā darbības kvalitātē ikvienam, Latvijas uzņēmēji spēs radīt produktus un pakalpojumus ar augstāku pievienoto vērtību. Vienlaikus nedrīkstam atstāt novārtā cilvēkus, kuri darba mūža nogalē visticamāk paši nepielāgosies nākotnes vajadzībām, bet turpinās būt nozīmīga darba vides daļa.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri