Atpakaļ

Diskusija "Eiropas naudas adata kā atkarība vai impulss ekonomikas transformācijai"

Datums un laiks: 10. jūnijā 13:00-14:15
Norises vieta: 36 Valsts māja
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Ir ļoti labi, ka Latvija ir Eiropas un OECD reitingos, rādītājos un skalās. Mēs neesam priecīgi, kad esam augšgalā un neesam priecīgi, kad esam apakšgalā. Jo mums ir daudz trūkumu, bet raugāmies pozitīvi, jo mums ir daudz izaugsmes iespēju. Lielais jautājums ir – kā tās izmantot.

It kā vienkārši – samaksā un izdara, bet izrādās, ka tik vienkārši nemaz nav. Mēs esam Eiropas kopienā, kurā izaicinājumi bieži ir līdzīgi, bet attīstības ātrumi atšķirīgi. Tāpat kā Eiropā, Latvijā ir novecojoša sabiedrība; mēs cenšamies attapties no Covid sabremzējuma, mēs meklējam jaunus enerģijas avotus, meklējam ceļus, kā mazināt kaitējumu dabai. Tajā pašā laikā mēs turpinām augt kā neatkarīga valsts kaimiņos vienam no briesmīgākajiem 21. gs. agresoriem.

Kā mums augt kopā ar Eiropu un virzīties augstāk vai zemāk stabiņu diagrammā, tiecoties uz to pusi, kur ir “labākie”? Finansējums, līdzekļi un nauda ir resurss, programmas un mērķi – attīstības virziens. Nenoliedzami, mēs attīstāmies. Bet, kas ir akmeņi mūsu dārziņā, kā tos aizvākt? Kas ir Latvijas mājasdarbi, lai pašlaik pieejamie resursi dotu patiesi spēcīgu uzrāvienu?
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri