Atpakaļ

Diskusija "Zaļā kursa sadursme ar sabiedrības viedokli"

Datums un laiks: 9. jūnijā 17:00-18:00
Norises vieta: 36 Valsts māja
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
tulkojums zīmju valodā
Latvijai tiecoties kļūt energoneatkarīgai un vienlaikus veicinot videi draudzīgu energoprojektu attīstību, būtiska loma un spēks šajā kustībā ir sabiedrības nostājai, kas nereti noved pretrunās. Attīstību vēlamies, inovācija atbalstam, bet tikai līdz brīdim, kad tās neskar mums ierasto lietu kārtību un tuvējo apkārtni. Tādēļ būtiski energoprojekti mēdz apstāties tieši iedzīvotāju pretestības dēļ. Tā varam palikt tikai ar skaistiem sapņiem par izaugsmi nevis reālu attīstību zaļā kursa virzienā.

Kāda ir līdzšinējā praksē konstatētā problemātika un izaicinājumi atjaunīgo energoresursu izmantošanas projektiem? Kādi stereoptipi valda sabiedrībā un kādi ir mūsdienu aktuālie pētījumi, kas mazina bažas par potenciālu negatīvo ietekmi? Kā veidot vienotu izpratni par atjaunīgo enerģijas avotu izmantošanas vajadzību? Analizēsim arī esošus piemērus kā Skultes LNG termināli, "Latvijas vēja parki" attīstību un citus projektus.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties ierakstu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri