Atpakaļ

Diskusija "Jaunuzņēmumu ekosistēmas nākotne"

Datums un laiks: 10. jūnijā 16:30-18:00
Norises vieta kartē: Maija parks
Jaunuzņēmumu ekosistēma ir kritiski svarīga, lai veicinātu uzņēmējdarbību un ekonomisko izaugsmi. Lai nodrošinātu to ilgtspējīgu attīstību, nepieciešams ieviest un izstrādāt efektīvas stratēģijas. Šajā kontekstā viens no lielākajiem izaicinājumiem ir finansējuma nodrošināšana. Svarīgi ir noteikt, kas atbildīgs par finansējuma piešķiršanu un cik liela nozīme tam ir ilgtermiņa mērķu sasniegšanā.

Turklāt, lai efektīvi risinātu problēmas jaunuzņēmumu ekosistēmā, nepieciešama cieša sadarbība un koordinācija starp iesaistītajām pusēm. Valsts un pašvaldības var uzņemties vadošo lomu, izstrādājot atbilstošus regulējumus un politikas virzienus. Tomēr pašai ekosistēmai ir jāievieš savas stratēģijas un iniciatīvas, lai palielinātu tās efektivitāti.

Lai sasniegtu šos mērķus, būtiski ir integrēt diskusijas rezultātus. Tas var palīdzēt uzlabot ekosistēmas spēju pielāgoties jauniem izaicinājumiem un atbalstīt jaunuzņēmējus.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri