Atpakaļ

Akcija "Noskaidro savu saslimšanas risku! Cilvēka papillomas vīruss"

Datums un laiks: 9. jūnijā 12:30-21:00
Datums un laiks: 10. jūnijā 11:00-18:00
Norises vieta: 5 Ģimenes telts
Norises vieta kartē: Maija parks
Pasākums notiks tikai klātienē
"Cilvēka papillomas vīruss (CPV) ir viena no visbiežāk sastopamajām dzimumceļu jeb reproduktīvā trakta infekcijām pasaulē. Ir vairāki CPV tipi - daži var izraisīt kārpas, citi, piemēram, 16. un 18. tipi, reizēm izraisa dzemdes kakla vēzi un citus vēža veidus. CPV infekcija pieaugušajiem ir ļoti izplatīta. Lielākajai daļai CPV infekciju nav simptomu, tāpēc nevar zināt, vai esat inficējies(-usies). Dzīves laikā inficējušies būs līdz 80% cilvēku un lielākajā daļā gadījumu vīruss nerada kaitējumu, taču dažos gadījumos infekcijas rezultātā var attīstīties vēzis.

Ģimenes teltī 50 sievietēm būs iespēja bez maksas veikt CPV bīstamo tipu noteikšanas testu, iegādājoties parauga paņemšanas komplektu CPV noteikšanai bezkontakta iekārtā 5 EUR vērtībā (izmeklējuma regulārā cena - 35 EUR). Tiekoties ar laboratorijas ārstiem-rezidentiem, varēs uzzināt par visiem paraugu veidiem un izmeklējumiem, ko var veikt pašu paņemtajos paraugos, uzzināt par mūsdienu laboratorijas darbu un iespējām."

Tāpat LAMPA pasākuma laikā 50 interesentiem būs iespēja bez maksas veikt arī H. pylori elptestu, iegādājoties parauga paņemšanas komplektu bezkontakta iekārtā.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri