Atpakaļ

Latvijas vadošo politisko partiju līderu diskusija "Kas dzīvos Latvijā?"

Datums un laiks: 9. jūnijā 19:30-21:00
Norises vieta: 19 Skatuve DOTS
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
tulkojums zīmju valodā
Jau trīsdesmit gadus sasāpējies jautājums par pilsonisko vai etnisko nāciju ir saasinājies kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā un ar to saistīto Latvijas drošības apdraudējumu. Sabiedrības vienotībai krīžu apstākļos ir izsķiroša nozīme, taču šķiet, ka pēdējos gados redzam arvien pieaugošu polarizāciju un atsvešinātību dažādu sabiedrības grupu starpā. Ko ar to darīt?

Latviešu valodas un nācijas saglabāšanai jāiet roku roku ar sabiedrības attīstību. Demogrāfiskās izmaiņas, cilvēku izceļošana no Latvijas un imigrācija neizbēgami maina sabiedrības sastāvu. Ko tas nozīmē latvietības saglabāšanai?

Savukārt valstis, pilsētas, sekmīgie uzņēmumi ir nemitīgā sacensībā par darbaspēku – gan augsti kvalificētiem profesionāļiem, gan fiziska darba darītājiem. Dažādības vadība, spēja integrēt un iekļaut dažādas sabiedrības grupas darba tirgū kļūst par ekonomiskās konkurences recepti. Kas strādās Latvijā un kādu pievienoto vērtību radīs?

Spraigā diskusijā ar Saeimā ievēlēto partiju frakciju vadītājiem meklējām atbildes uz sarežģīto jautājumu par to, kādu sabiedrību un kādus cilvēkus vēlamies redzēt dzīvojam Latvijā? Un ko konkrēti partijas darīs šajā jomā tuvākajos gados?
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
+371 25293110 [email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri