Atpakaļ

Diskusiju telts par drošību, tālredzību un pieredzi

Datums un laiks: 9. jūnijā 12:30-21:00
Datums un laiks: 10. jūnijā 12:00-21:00
Norises vieta: 28 "Jaunās Vienotības" telts
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Pasākums notiks tikai klātienē
Diskusiju telts par drošību, tālredzību un pieredzi kopā ar partiju apvienības "Jaunā Vienotība" ministriem, deputātiem, pašvaldību vadītājiem, ekspertiem un diplomātiem.

Piektdien, 9. jūnijā:

Plkst.13.00-14.00
NATO spēle ar Vienotības Jaunatnes organizāciju
Iespēja ikvienam izaicināt sevi zināšanās par NATO, kā arī iepazīties ar Vienotības Jaunatnes organizāciju un tās biedriem

Plkst.14.15-15.15
“Skolotāji izglābs pasauli”: diskusija par kvalitatīvas izglītības atslēgu - pedagogiem
Diskusijā piedalīsies izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētāja Agita Zariņa-Stūre, Saeimas deputāte un bijusī skolotāja un skolas direktore Ilze Vergina, kā arī Rīgas 45. vidusskolas skolotāja Zane Āboltiņa.

Plkst.16.00-17.00
“Pasaules kafejnīca ar VJO”
World café metode radīs dalībniekiem iespēju nelielās grupās noturēt dziļas sarunas par drošību kopā ar VJO - neformālā atmosfērā, gluži kā kafejnīcā.

Plkst.19.00-20.30
“Patriotisms un modernais latviskums” - diskusija par valsts aizsardzību un iesaisti tajā
Par to, kāpēc katram iedzīvotājam nepieciešamas zināšanas un spējas aizstāvēt savu dzimteni, par savu pieredzi un lielākajiem mītiem ap dalību dienestā diskutēs Saeimas deputāti, zemessargi un rezerves karavīri - Dāvis Mārtiņš Daugavietis, Agnese Krasta, Gatis Liepiņš, Rīgas vicemērs Vilnis Ķirsis un VJO pārstāve Enia Kaņepēja.

Visas dienas garumā mūsu teltī būs iespēja piedalīties politiskās erudīcijas testā, kur zinošākajam dalībniekam pienāksies unikāla balva. Tāpat darbosies grāmatu apmaiņas punkts - nāc ar savu grāmatu un pretī paņem kādu no mūsu politiķu iecienītākajām lasāmvielām.

Sestdien, 10. jūnijā:

Plkst.12.00-13.00
Spēlē dambreti ar Jauno Vienotību
Gaidīsim uz dambretes maču un interesantām sarunām ar "Jaunā Vienotība" politiķiem.

Plkst.14.00-15.00
“Politiskā virtuve”
Varam lepoties, ka mūsu biedru rindās ir rūdīti politiķi, kuru talantos ir ne tikai prasmīgi vadīt, attīstīt valsti un risināt krīzes, bet arī gardi izpausties virtuvē. Cik tad virtuve un politika ir līdzīgas? Kas ir veselīgs dzīvesveids, ko tas sevī iekļauj un kā varam sevi pie tā radināt? Par to un virkni citu jautājumu diskutēsim “Jaunā Vienotība” teltī.

Plkst.16.00-17.00
“Sarunas bez mikrofona - satiec savu ministru”
Nodrošināsim iespēju mūsu teltī satikt ministrus, viņus iztaujāt, uzzināt viņu viedokli, kā arī uzzināt vairāk par viņu ikdienu.

Plkst.17.00 izziņosim politiskās erudīcijas testa rezultātus un apbalvosim laimīgo uzvarētāju!

Plkst.17.15-18.15
Diskusija “Vai Latvijai piestāv Briseles zaļais?”
Aicinām uz diskusiju par zaļā kursa ieviešanu un ekonomiku, kurā piedalīsies Eiropas parlamenta deputāte Inese Vaidere, klimata un enerģētikas ministrs Raimonds Čudars, lauksaimniecības jomā pieredzējušais 14. Saeimas deputāts Mārtiņš Felss, VJO biedrs un “Getliņi EKO” Ārējās komunikācijas vadītājs Ričards Aksels Ozoliņš un Latvijas Hidroekoloģijas institūta vadošā pētniece Anda Ikauniece.

Plkst.18.30-19.30
Diskusija - “KEMpēc to vajag?!”
Kādu nākotnes perspektīvu dod Klimata un enerģētikas ministrija? Kādēļ tās izveide bija nepieciešama un kas ir ministrijas galvenie mērķi? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes sniegs klimata un enerģētikas ministrs Raimonds Čudars, Ministru prezidenta parlamentārais sekretārs Jānis Patmalnieks, Vides pētnieks un valdes priekšsēdētājs biedrībā “Zaļā brīvība” Jānis Brizga un KEM enerģētikas tirgus departamenta direktors Gunārs Valdmanis.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
+371 25293110 [email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri