Atpakaļ

Diskusija un darbnīca "Great Taste – Zero Waste"

Datums un laiks: 9. jūnijā 14:30-16:30
Norises vieta: 44 Ziemeļsala
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Pasākuma valoda: angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā
Pasākums notiks tikai klātienē
Kas ir pārtikas atkritumi? Cik daudz pārtikas atkritumu mēs ikdienā saražojam? Kā ilgtspējīga pieeja ēdināšanas sektorā ietekmē viesu pieredzi restorānos? Un vissvarīgākais – kā mēs kopīgiem spēkiem varam uzlabot situāciju?

Izpratnes veicināšanas par pārtikas izšķērdēšanu ir aktuāla jau kādu laiku. Var likties pārsteidzoši, taču ik gadu līdz pat 26% pārtikas atkritumu rada tieši ēdināšanas nozare.

Rezultātā daudzi restorāni un ēdinātāji meklē risinājumus, kā samazināt pārtikas atkritumus un izmantot resursus lietderīgi. Līdzās ikdienas procesu analīzei un efektīvākai plānošanai tas paģērē arī papildu atbalstu un labāku sadarbību. Ilgtspējības mērķu sasniegšanai ne mazāk būtisks ir klientu atbalsts un izpratne.

Šoreiz atbildes un risinājumus meklēsim kopā ar HoReCa pārstāvjiem un ilgtspējības ekspertiem.

Darbnīcas laikā mēs kopā ar ilgtspējas ekspertiem izzināsim Great Taste - Zero Waste Manifesto vadlīnijas un atklāsim, kā restorānu un citu ēdināšanas pakalpojumu sniedzēju ilgtspējas stratēģija ietekmē viesu pieredzi – kādas ir izmaiņas un ieguvumi? Iesaistoties radošā plakātu veidošanas darbnīcā, dalībnieki savā starpā varēs diskutēt par Manifesta vadlīnijām un to ietekmi uz patērētāju. Dalībnieki sadalīsies grupās un vienosies, kā vienu no vadlīnijām prezentēt saistošā plakātā vai sauklī, lai uzrunātu mērķauditorijas – gan HoReCa pārstāvjus, gan arī viesus – lai kopīgiem spēkiem apvienotos cīņā pret pārtikas atkritumiem!

Diskusija angļu valodā, tiks nodrošināts tulkojums latviešu valodā.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties ierakstu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri