Atpakaļ

Paneļdiskusija "Urbānā lauksaimniecība: Izglītības un zinātnes loma"

Datums un laiks: 9. jūnijā 13:00-14:00
Norises vieta: 44 Ziemeļsala
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Pasākuma valoda: angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā
Kas kopīgs pilsētām un lauksaimniecībai? Pēdējo gadu laikā urbānā lauksaimniecība kļūst arvien populārāka, piedāvājot ne tikai svaigu pārtiku, bet arī citus ieguvumus – piemēram, troksni slāpējošus zaļos jumtus vai vertikālos dārzus, kas var atsvērt pilsētas dzīves nepatīkamos aspektus.

Šī diskusija ir domāta profesionāļiem, kuri strādā ar pilsētu attīstību un vēlas uzzināt par urbānās lauksaimniecības nākotni. Tajā tiks apspriesti urbānās lauksaimniecības vēriens un izaicinājumi nākotnē, kā arī jaunās prasmes, kas būs nepieciešamas tās attīstībai.

Tiks aplūkoti arī pēdējo gadu gaitā Ziemeļvalstīs tapuši pilotprojekti, kas ir pierādījuši, ka urbānā lauksaimniecība varētu kļūt par svarīgu inovācijas un iespēju avotu pilsētas dzīvē. Piemēram, Norvēģijas Vides un biozinātnes universitāte ir atvērusi pirmo maģistra programmu urbānajā lauksaimniecībā, savukārt Campus Roslagen Zviedrijā ir izstrādājis arodskolas apmācību akvaponikas inženieriem.

Šī diskusija ir daļa no Nordregio un Ziemeļvalstu Ministru padomes projekta par pilsētu lauksaimniecību.

Diskusija angļu valodā, tiks nodrošināts tulkojums latviešu valodā.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
+371 25293110 [email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri