Atpakaļ

miniLAMPA

Datums un laiks: 9. jūnijā 12:30-20:00
Datums un laiks: 10. jūnijā 11:00-20:00
Norises vieta: 47 miniLAMPA
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Pasākums notiks tikai klātienē
miniLAMPA ir divu dienu programma bērniem, lai darbotos, līdzdarbotos, izzinātu un spēlētos.

Abas dienas būs iespēja apskatīt un izzināt mākslu Mākslas centra NOASS veidotajā izstādē bērniem un jauniešiem "Māksla uz riteņiem", kas izvietota divos mikroautobusos apceļo Latvijas reģionus, kā arī, ja prasās mazliet atpūtas, nāc un uzspēlē kopā ar Brain Games, kur būs iespēja atvilkt elpu ar kādu aizraujošu galda spēli! Tāpat būs iespēja izstaigāt BRĪNUMMĀJAS labirintus.

Piektdien (9. jūnijā) visas dienas garumā SKOLA2030 rīkos radošas aktivitātes, kuru laikā pēc noteiktiem kritērijiem būs iespējams saņemt atgriezenisko saiti par savu sniegumu un vienlaicīgi arī sarunu ar Skola2030 ekspertiem par vērtēšanas pieeju Latvijā. Vienlaikus būs iespēja tehniski darboties radošājās darbnīcās "Annas darbnīca" kopā ar TEHNISKĀS JAUNRADES NAMU ANNAS2.

Sestdien (10. jūnijā) visas dienas garumā RAKSTNIECĪBAS UN MŪZIKAS MUZEJS sadarbībā ar Rīgas Strazdumuižas vidusskolu aicina uz vietu, kur mūzika un literatūra ir kā pamats jaunām, radošām izpausmēm - Augsim muzejā!

Savukārt pasākumu teltī sestdien (10. jūnijā) notiks dažādas aktivitātes:
11.00 - 12.00 Tet drošības skoliņa bērniem kopā ar Ričiju Rū. Bērni aicināti kopā ar lācēnu Ričiju Rū dziedāt, spēlēt spēles un aizraujošā veidā apgūt drošu interneta lietošanu. Nodarbība notiek sadarbībā ar drossinternets.lv eksperti Lieni Valdmani.
13.00 - 13.40 kultūrizglītības programma “Latvijas skolas soma” piedāvās jaunākajiem festivāla viesiem un viņu vecākiem noskatīties Rēzeknes teātra studijas “Joriks” izrādi “Alvas zaldātiņš”.
14.30 - 16.00 bērni un vecāki tiek gaidīti darboties košo leļļu pasaulē - darbnīcā un teātrī - kopā ar Leļļu teātra aktrisi Santu Didžus un Latvijas romu sievietēm, ko rīko Sieviešu sadarbības tīkls.
16.30 - 18.00 pievienojies Profesores Jacino informatīvajai darbnīcai, lai atklātu pārtikas izcelsmi un uzturvērtību!

Abas dienas būs pieejama arī Bēbīšu telts, kur būs iespēja parūpēties par pašiem mazākajiem festivāla apmeklētājiem.

Lūdzam miniLAMPA teritorijā bērnus līdz 7 gadu vecumam neatstāt bez uzraudzības. Vecāki ir atbildīgi par savu bērnu drošību un pieskatīšanu.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri