Atpakaļ

Diskusija "Vai ilgtspēja nozīmē būt kailam?"

Datums un laiks: 9. jūnijā 12:30-13:30
Norises vieta: 54 Swedbank Ilgtspējas skatuve
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks, saliņa
Pasākums notiks tikai klātienē
Pirms 10-15 gadiem informāciju par uzņēmuma vērtībām, ētikas kodeksu, pārvaldību atrast, īpaši Baltijā, bija gandrīz neiespējami. Pašreiz par savām vērtībām un pēdējā laikā arī par uzņēmuma biznesa modeli, uzņēmumi ne tikai ir "spiesti" stāstīt, bet arī to dara labprāt. Motivācija galvenokārt balstīta ekonomiskos apsvērumos, lai konkurētu, pirmkārt, par labākajiem talantiem (darbiniekiem) un klientiem, bet, otrkārt, lai atbilstu prasībām, kādas izvirza klienti un regulējums ES un nacionālajā līmenī. Tajā pašā laikā starp lielajiem Latvijas uzņēmumiem (TOP100 vērtīgākie uzņēmumi) tikai ap 25% atklāj informāciju par ilgtspējas un korporatīvās sociālās atbildības jautājumiem. Un tikai ap 8% šo informāciju atklāj pilnvērtīgi un saprotami mērķauditorijām.

Cik kailam (atklātam) jābūt uzņēmumam, lai tas būtu ilgtspējīgs? Kāds labums no "kailuma" to īpašniekiem? Vai šo atklātību sagaida patērētāji? Kam būtu jāatklāj informācija un par ko (patērētāju redzējums)?

Šie ir jautājumi par kuriem vēlamies runāt plašāk ar ekspertiem un Sarunu festivāla LAMPA apmeklētājiem, kā arī skatītājiem.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri