Atpakaļ

Performance "Vienmēr, visur, neredzami"

Datums un laiks: 10. jūnijā 17:00-18:00
Norises vieta: 3 Kvīru nams
Norises vieta kartē: Maija parks
Pasākums notiks tikai klātienē
Ko domāja, izjuta, vēlējās neheteroseksuāli cilvēki laikos, kad viņu “kaitei” pat nebija nosaukuma? Kā iepazinās un savas attiecības veidoja cilvēki iepriekšējos gadsimtos, kad tādas lietas kā diskriminācijas aizliegums vai “viendzimuma laulības” nevienam pat sapņos nerādījās?

Lai gan ir kritiski svarīgi nepārtraukti turpināt aktualizēt nepieciešamību pēc visu ģimeņu juridiskās, sociālās un ekonomiskās aizsardzības, tai skaitā, turpinot stratēģiskās tiesvedības un atgādinot par neizpildītajiem Satversmes tiesas spriedumiem attiecībā uz viendzimuma pāru veidotām ģimenēm, ir būtiski arī iepauzēt, ieraudzīt sevi un cīņu par līdztiesību pasaules un vēstures kontekstā, mācīties gan no cilvēkiem, gan notikumiem šodien un pagātnē.

Kas var iedvesmot un palīdzēt nekad nepadoties remdenībai vai neticībai, ka kļūst labāk? Uz šo jautājumu atbilžu variantus piedāvās Evita Goša un Linda Freimane. Taču šī nebūs diskusija tradicionālā izpratnē. Atbildes caur Lindas un Evitas perspektīvu atklāsies personībās, viņu rīcībā, literatūrā, tiesu spriedumos, negaidītos vēstures pavērsienos un citur.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties ierakstu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri