Atpakaļ

Diskusija "Tavs garderobes attiecību terapeits"

Datums un laiks: 10. jūnijā 13:00-14:30
Norises vieta: 11 Zaļā skatuve
Norises vieta kartē:
Arī tavā skapī stils mainās, bet tekstils paliek? Šajā diskusijā  meklēsim atbildes, kā vislabāk rīkoties ar tekstilu, kas izgājis no modes, un kā samazināt tekstila atkritumus. Kopā ar attiecību terapeitu analizēsim, kādi ir mūsu paradumi apģērbu iegādē, kādas emocijas mūs vada un kā tās varam kontrolēt gan tad, kad dodamies uz veikalu pēc jaunas drēbju kārtas, gan tad, kad esam lēmuma priekšā, ko ar tām darīt, kad mainījies stils. Tā kā jau teju pusgadu Latvijā ir jānodrošina tekstila šķirošanas iespējas, kopā ar vides un atkritumu apsaimniekošanas ekspertiem arī vērtēsim, kā tekstila patēriņu padarīt ilgtspējīgāku, lai modes atkritumu poligons iet mazumā, nevis aug augumā.
Diskusiju papildinās meistarklase “Dod savam kreklam otru iespēju”, kas norisināsies 10. jūnijā 12:00 - 13:00, 14:30 - 15:30, 16:30 - 17:30, 18:00 - 19:00. Tās laikā varēs “atsvaidzināt” sava vecā krekla dizainu un dot tam otru iespēju, apdrukājot to sietspiedes drukas tehnikā. Tāpēc aicinām visus apmeklētājus uz festivālu ierasties ar saviem vecajiem krekliem vai citiem apģērba gabaliem (vēlams kokvilnas) un dot tiem otru iespēju!
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri