Atpakaļ

Politiska diskusija "Zaļais grils": Klimatskepse un dabas vienaldzība

Datums un laiks: 9. jūnijā 21:00-22:30
Norises vieta: 11 Zaļā skatuve
Norises vieta kartē:
Zaļo grilu grand finale - politiski filozofiska paneļdiskusija ar provokācijas un smieklu devu. Kas ir klimatskepse un kas veicina tās izplatību sabiedrībā? Vai vērts censties palielināt dzimstību, ja planēta kļūst arvien karstāka, dabas kataklizmas notiek ar vien grandiozākas? Kāpēc uztraukties par dabas daudzveidību un domāt, kā to saglabāt nākamajām paaudzēm? Kas ir klimata trauksme un “eko skumjas”?
Pasākums tiek īstenots projektā “Zaļais Barometrs”, ko finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.
Zaļais grils tiks translēts projekta “Zaļais barometrs” mājaslapā https://www.zalais-barometrs.lv/ un sociālajos tīklos. Ieraksti būs pieejami arī pēc tiešraides. Tomēr silti iesakām rezervēt laiku klātienes sarunai, jo tikai klātienē varēs uzdot jautājumus un izbaudīt īpašu atmosfēru ar kādu patīkamu pārsteigumu no sērijas “kājām gaisā”. Pavisam neviļus būsim iesildījušies Politiķu disko, kas notiks uzreiz pēc tam skatuvē DOTS!
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
+371 25293110 [email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri