Atpakaļ

Diskusija "Ne[sa]redzamās spējas - kā iekļaut citādību?"

Datums un laiks: 9. jūnijā 14:30-15:30
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Pasākums notiks tikai klātienē
Lai arī pieaugam kā toleranta un iecietīga sabiedrība, tomēr vēl joprojām ir tādas sociālās grupas, kas ikdienā piedzīvo aizspriedumus, noraidījumu, neizpratni, neiekļaušanu. Kas par to liecina, ka Latvijā joprojām ir “neredzamās sabiedrības”? Kādēļ mums joprojām ir neērti pieņemt un redzēt citādo? Latvijā ir tūkstošiem cilvēku ar dažāda veida invaliditāti, kuru skaits katru gadu aug, bet joprojām šie cilvēki tiek noraidīti un nav vēlami darba tirgū? Kāpēc ir grūti saskatīt vērtību, potenciālu?

Diskusiju rīko divi uzņēmumi, kas iestājas par cilvēku ar invaliditāti labklājību sabiedrībā:
"Mobilitātes Centrs cilvēkiem ar kustību traucējumiem (MobilCentrs)", kas risina Ventspilī dzīvojošo cilvēku ar invaliditāti aktuālos problēmjautājumus, kā arī piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, tai skaitā veicinot nodarbinātību personām ar iegūto invaliditāti.
Zīmols “Liberated!”( Atbrīvots, brīvs !), kas rada funkcionālos apģērbus un aksesuārus cilvēkiem riterņkrēslos ar mērķi dot iespēju veiksmīgāk iekļauties sabiedrībā, piedaloties ārvides aktivitātēs, neatkarīgi no laika apstākļiem, rullējot drošā, ērtā un atbilstošā apģērbā.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri