Atpakaļ

Interaktīva diskusija "Moderna un labi pārvaldīta pašvaldība – kur esam šobrīd un kur iesim tālāk?"

Datums un laiks: 10. jūnijā 12:30-13:30
Norises vieta: 24 Reģionu skatuve
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Pasākums notiks tikai klātienē
Diskusijas ietvaros, domnīcas PROVIDUS ekspertes kopā ar Latvijas pašvaldību vadītājiem un Sarunu festivāla LAMPA apmeklētājiem diskutēja par un meklēja atbildes tam, kāda ir moderna un labi pārvaldīta pašvaldība un kas Latvijas pašvaldībām ir jādara, lai tuvotos izcilībai.

Pasākuma ietvaros dalībniekiem bija iespēja gan pašiem aktīvi iesaistīties diskusijā, gan arī uzzināt, kā septiņām Latvijas pašvaldībām veicās aizvadītajā gadā, kopā ar iedzīvotājiem, pašvaldības darbiniekiem un deputātiem vērtējot savu pašvaldību atbilstību labas pārvaldības principiem.

Diskusija notika projekta “Interešu aizstāvība labākiem un kvalitatīvākiem lēmumiem, no pašvaldības, līdz parlamentam” ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par diskusijas saturu atbild biedrība “Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS”.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri