Atpakaļ

Atklāta saruna "Viens solis ārpus Rīgas"

Datums un laiks: 10. jūnijā 14:00-15:00
Norises vieta: 24 Reģionu skatuve
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Pasākums notiks tikai klātienē
Pierīga ir ne tikai ekonomiski visdinamiskākais reģions Latvijā, kas ir arī pašas Rīgas ietekmes areāls, bet tieši pēdējās desmitgadēs lielās un vislielākās apdzīvotās vietas straujāk veidojušās Rīgas apkaimē. Cilvēki izvēlas to par savu dzīvesvietu, balstoties ne tikai uz Rīgas tuvumu, bet arī dzīvesvietas kvalitāti un iespējām, ko tās sniedz. Kas ir tās kopīgās kopienu iezīmes un vai ir kas atšķirīgs? Kā veidot komunikāciju un iesaisti ar apkaimju iedzīvotājiem, kuri sevi identificē kā Rīdziniekus vai Pierīgas iedzīvotājus, nevis piederīgus konkrētai apkaimei, jo ikdienas dzīve - darbs, skola, pakalpojumi, sabiedriskā dzīve utt. ir Rīgā, bet Pierīgas apkaimē - mājas kā vieta pārnakšņošanai? Un vai vispār ir nepieciešams veidot kopienā aktivitātes, iesaistīt šo sabiedrību?

Šie un vēl daudzi citi jautājumi ir mūsu biedrības ikdiena. Tāpēc vēlamies sapulcēt uz vienas skatuves vairākus Pierīgas apkaimju līderus, kopienu kustinātājus un iedvesmot vienam otru uz vēl jaudīgāku turpmāko darbošanos. Apzināmies, ka tieši Pierīgas aktīvās kopienas ir mums vistuvākās, ar vislīdzīgākajiem jautājumiem un risināmām lietām.
Bet varbūt šī būs saruna par ko citu, par piederības sajūtu, ko katram no mums nozīmē "mājas"?
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri