Atpakaļ

Darbnīca "Aktīvisms, māksla un mākslas aktīvisms"

Datums un laiks: 9. jūnijā 21:30-22:30
Norises vieta: 54 Swedbank Ilgtspējas skatuve
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks, saliņa
Pasākums notiks tikai klātienē
"Cirks klimatam" un "Fonds INITIUM" mākslas aktīvisma metožu darbnīca

Vide, klimats, sociālie jautājumi un citas sabiedrībai svarīgas tēmas pēdējos gados parādījušās Latvijas mākslas telpā un dienaskārtībā, tādejādi raisot cerības par paaudžu maiņu. Tomēr kopumā aktīvisms - mākslas vai cita veida - ir un paliek retums, lai gan tēmu loks, par kurām varētu un vajadzētu skaļi runāt, ir plašs.

Kā veicināt aktīvismu un kā veicināt mākslas aktīvismu? Kādas ir mākslas metodes, ar kurām var sabiedrību motivēt uz aktīvu iesaisti?

Balstoties uz Rīgas cirka starptautiskajā un starpdisciplinārajā projektā “Cirks klimatam” apgūtajām iemaņām un iegūto pieredzi, strādājot kopā ar cirka mākslinieku apvienību “Acting for Climate” un fondu INITIUM, kas strādā kopienu mākslas jomā kā Baltijas, tā starptautiskā mērogā, mākslinieki no dažādām mākslas jomām dalīsies savā pieredzē un aicinās LAMPAS dalībniekus reflektēt par sociāliem, politiskiem un vides problēmjautājumiem mūsdienu Latvijā. Kopā ar LAMPAS apmeklētājiem tiks meklēti veidi, kā šos jautājumus aktualizēt un kustināt ar radošām izpausmēm.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri