Atpakaļ

Sarunu spēle "Lielā tautu staigāšana"

Datums un laiks: 10. jūnijā 19:30-21:00
Norises vieta: 24 Reģionu skatuve
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Pasākums notiks tikai klātienē
Sarunu spēle "Lielā tautu staigāšana" radusies "Demokrātijas festivālā Kuldīgā" un tika veidota ar mērķi nojaukt barjeras starp ierasto dalījumu dažādās sabiedrības grupās un atrast kopīgo ar pilnīgiem svešiniekiem, lai nodotos sarunām par visdažādākajām tēmām - nopietnām un nenopietnām, gluži ikdienišķām un apcerīgi filozofiskām.

Katrs spēles dalībnieks varēs piedalīties piecās sarunās, piecās dažādās kompānijās, pats izvēloties sev saistošāko un noskaņojumam atbilstošāko.

Kāpēc to sauc par Lielo tautu staigāšanu? Jo starp sarunām būs nedaudz jāpastaigā, lai atrastu savu jauno "tautu", kurā justies iederīgam.

Spēles veidošanā iesaistījušās vairākas Kurzemes reģiona NVO, tāpēc starp diskusiju tēmām noteikti atradīsies tādas, kuras vērš uzmanību uz reģionos aktuālo, taču būs arī vispārcilvēcīgas, kas liksies saistošas cilvēkiem gan laukos, gan pilsētās, gan otrā zemeslodes pusē.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
+371 25293110 [email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri