Atpakaļ

Diskusija "NEnopietns randiņš ar nopietnām sekām"

Datums un laiks: 9. jūnijā 16:30-18:00
Norises vieta kartē: Maija parks
Pasākums notiks tikai klātienē
tulkojums zīmju valodā
Diskusijas mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību tam, ka NEnopietni paradumi internetā var radīt nopietnas sekas! Diskusijas laikā ne tikai izstāstīsim, bet arī uzskatāmi parādīsim, cik svarīgi ir domāt līdzi mūsu tiesību un privātuma aizsardzībai internetā.

Mūsdienu tehnoloģiju laikmetā ir pieejams praktiski viss. Jau ilgāku laiku liela daļa mūsu dzīves norit digitālajā vidē. Sociālie tīkli, iepazīšanās, saziņa, randiņi, iepirkšanās. Tā ir ikdiena. Bet kur mēs reģistrējamies? Ko mēs vispār pērkam? Jaunāko pētījumu rezultāti diemžēl iezīmē satraucošu ainu – mēs paši izturamies ekstrēmi vieglprātīgi pret savu aizsardzību internetā. Īpaši jaunieši! Un šai vieglprātībai var būt nopietnas sekas. Mums kā sociālo tīklu lietotājiem un interneta veikalu klientiem ir svarīgi aizsargāt sevi digitālajā vidē, pievēršot īpašu uzmanību jautājumiem par personas datu un intelektuālā īpašuma aizsardzību.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
+371 25293110 [email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri