Atpakaļ

Domapmaiņa "Demokrātija ir darbība. Kā DARĪT demokrātiju?"

Datums un laiks: 9. jūnijā 18:30-20:00
Norises vieta kartē: Maija parks
Pasākums notiks tikai klātienē
Kā darīt demokrātiju? Kurš un kā to var darīt? Radošās un iekļaujošās piektdienas vakaram atbilstošās domapmaiņas sarunās veidosim sabiedrības līdzdalības kāpnes un izzināsim demokrātijas īstenošanas procesus un Latvijas sabiedrības pilsonisko kompetenci, motivējot rīkoties un ieviest pārmaiņas profesionālajā un personiskajā darbībā. Līdzdalības kāpņu konstrukcija Latvijā būs stabilāka, ja tās veidošana notiks, izzinot dažādo viedokļu sadursmēs dažkārt radīto nestabilitāti, tādējādi to padarot gatavāku satricinājumiem. Ikkatram būs iespēja iesaistīties, izmēģināt jaunus pakāpienus vai vienkārši vērot demokrātisko procesu kustību.

Īpašais sarunas cienasts ikkatram interesentam būs arī vajadzībām atbilstošākais ekspertu padoms, sadarbības partneru kontaktinformācija, idejas aktivitātēm, iedvesmas citāti un citas bagātības ar ko aicināsim cienāties visā pasākuma laikā.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
+371 25293110 [email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri