Atpakaļ

Konkurss un diskusija "Tava darbavieta - paradīzes dārzs vai elle zemes virsū?"

Datums un laiks: 9. jūnijā 15:30-16:30
Norises vieta: 29 Skatuve UZZIBSNĪ
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
tulkojums zīmju valodā
Darbā mēs pavadām ļoti ilgu laiku. Bet kāda ir katra konkrētā darbavieta - elle zemes virsū vai paradīzes dārzs? Vai tā ir lieliska organizācija, kur darbinieki spēj radoši realizēties, jaukā atmosfērā bez mobinga un bosinga un nopelnīt iztikai cienīgu algu un kur darba devēji, iedziļinoties darbinieku vajadzībās un ieguldot darba apstākļu un produktivitātes uzlabošanā, spēj gūt pelņu? Kur darbojas arodbiedrība un sociālā dialoga ceļā rūpējas par darbinieku profesionālas dzīves kvalitāti?

Uzburta brīnišķa aina. Kas jādara, lai tā tiešām būtu? Pirmkārt, jābūt sakārtotiem pamatiem. Diemžēl ne vienmēr darba vietā realizējas balanss starp darbinieku un darba devēju interesēm, kur darbinieks vienmēr ir vājākā puse.

Tādēļ savā pasākumā Sarunu festivālā LAMPA vēlējāmies runāt par svarīgām lietām, kas ir jāzina darbiniekam un darba devējam, lai nodrošinātu taisnīgu darba vidi.

Konkursā par darba vides labbūtības un sociālā dialoga jautājumiem uz skatuves spēkiem mērojās divas komandas - darba devēju un politiķu. Ar telefonu palīdzību tajā varēja piedalīties arī visi klātesošie, un uzvarētāji ieguva veldzējošas balvas no "Cēsu alus". Visu notiekošo savukārt komentēja Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) ekspertu komanda.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri