Atpakaļ

Diskusija "Darba tikums. Vai pazudis bez vēsts?"

Datums un laiks: 10. jūnijā 14:00-15:00
Norises vieta: 43 Skatuve APGAISMO
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
tulkojums zīmju valodā
Paneļdiskusijā meklējām atbildes un kopsaucēju jautājumam, kurā savā dzīves posmā un kur – ģimenē, izglītības sistēmā vai darba vietā – cilvēks mācās darba tikumu un vai tas vēl joprojām ir vērtība?
2022. gada izskaņā Nodarbinātības valsts aģentūrā bija reģistrēti teju 67 tūkstoši bezdarbnieku, kamēr uzņēmējiem trūka 31 tūkstotis darbinieku – satraucoša situācija Latvijas tautsaimniecības attīstībai. Kāpēc šīs abas puses nesatiekas? Vai cilvēki negrib strādāt un izvēlas eksistēt uz sociālo pabalstu rēķina? Varbūt darba devēji ir vainīgi pie nespējas piesaistīt un noturēt darbiniekus? Vai izglītības sistēma, indivīds un darba devējs runā katrs savā valodā? Vai praktiskās un tehniskās prasmes nav pievilcīgas mākslīgā intelekta gaidās? Vai varbūt vienkārši esam kļuvuši slinki un izslavētais latviešu darba tikums ir pazudis bez vēsts?
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri