Atpakaļ

Saruna "Konfliktu risināšana attiecību un sarunu strupceļos laulībā, ģimenē un partnerībā"

Datums un laiks: 10. jūnijā 17:00-18:30
Norises vieta kartē: Maija parks
Pasākums notiks tikai klātienē
tulkojums zīmju valodā
Sadzirdēt un tikt sadzirdētam – ikvienu attiecību izaicinājums un reizē piepildījums.

Kas ir tā garām palaistā, iztrūkstošā atziņa, kas palīdzētu novērst laimīgu attiecību sākumu nonākšanu līdz tik pazīstamiem ikdienas strīdiem? Kā spēt dažādu viedokļu sarunās sadzirdēt vienam otru un tikt patiesi saklausītam? Kā risināt attiecības, lai kopā palikšana vai šķiršanās nenotiktu uzbrūkošā un ievainojošā veidā? Un ko iesākt, ja ir iestājusies bezcerība vai pat izmisums, jo attiecības ir nonākušas strupceļā?

Šīs sarunas laikā būs iespēja dzirdēt uz pieredzi balstītus praktiskus padomus un rīkus, kā efektīvāk risināt domstarpības ikdienas komunikācijā un atjaunot ievainotas attiecības. Būs iespēja iepazīties ar metodēm, kas ir palīdzējušas pāriem, ģimenēm un sabiedrībā kopumā atkal rast pazaudēto – cieņpilno attieksmi sarunu ceļā.

Aicinām klausītājus pirms pasākuma atbildēt uz 3 īsiem aptaujas jautājumiem (anonīmi) – https://www.visidati.lv/aptauja/2011464954/
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties ierakstu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri