Atpakaļ

Diskusija "Veselīga augsne - jaunais zelts?"

Datums un laiks: 2. jūlijā 11:00-12:15
Skatuve: 12 Skatuve #Misijas
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Pasākuma valoda: angļu
Globāli tiek runāts par trijām savstarpēji saistītām ārkārtas situācijām, proti, par klimata pārmaiņām, bioloģiskās daudzveidības samazināšanos, kā arī augsnes veselības pasliktināšanos jeb degradāciju, kas vistiešākajā veidā ietekmē iespējas nosegt cilvēku pamatvajadzības - pārtikas un ūdens pieejamību, kā arī pajumti un dažādus ar veselību saistītus jautājumus.

Arvien vairāk, taču ne pietiekami, tiek runāts par nepieciešamību veikt augsnes atveseļošanas pasākumus, taču ko īsti tas nozīmē? Eiropas Komisija (EK) ir atvēlējusi finansējumu dažādu risinājumu īstenošanai līdz pat 2023. gadam, makroreģionālas iniciatīvas tiek īstenotas arī Ziemeļvalstīs.

Šajā diskusijā runāsim par to, kādi ir ilgtermiņa scenāriji augsnes veselībai Latvijā, ņemot vērā klimata pārmaiņu un bioloģiskās daudzveidības samazināšanās ietekmi laikā līdz 2035. gadam. Kādi politikas un citi instrumenti mums ir nepieciešami, lai nodrošinātu veselīgas augsnes galvenās funkcijas? Kā atrast līdzsvaru starp sociālo un vides ilgtspēju?

Diskusija angļu valodā.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri