Atpakaļ

Diskusija "Misija – neatkarība”

Norises vieta: 12 Skatuve #Misijas
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
2021. gadā Eiropas Savienība definēja piecas atsevišķas misijas veselības, klimata un vides jomās, uzstādot ambiciozus mērķus, kurus iecerēts sasniegt līdz 2030. gadam.

2022. gada februāra notikumi negaidīti mainīja ES dienaskārtību, citu misiju starpā parādoties vēl vienai, proti, Ukrainas neatkarības misijai, kas dažādos līmeņos jau šobrīd atsaucas arī uz pašas Eiropas ilgtermiņa neatkarību.

Atšķirībā no Eiropas oficiāli definētajām misijām, Ukrainas neatkarības misija tikai dažos mēnešos ir kļuvusi ne vien par visas Eiropas kolektīvo misiju, bet arī par individuālo misiju daudziem cilvēkiem Latvijā un ārpus tās.

Diskusijas laikā aicināsim uz sarunu par to, kas tad īsti ir katra no šīm piecām Eiropas definētajām misijām, kā arī uzdosim jautājumu par to, kādas ir Latvijas misijas. Pārrunāsim, vai Ukrainas neatkarības misijai ir vieta līdzās citām Eiropas gaiteņos definētajām misijām, proti, vai tā būtu jānodala atsevišķi kā sestā Eiropas misija vai vismaz jāintegrē kā daļa no piecām esošajām misijām? Visbeidzot – centīsimies rast atbildi uz jautājumu par to, kā īsti veidojas kolektīvā misijas apziņa.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri