Atpakaļ

Latvijas vadošo politisko partiju līderu diskusija par aktuālajiem jautājumiem

Norises vieta: 1 Skatuve DOTS
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
tulkojums zīmju valodā
Šī gada 1. oktobrī notiks Saeimas vēlēšanas, kurās ievēlēsim savus 100 priekšstāvjus. Vēlēšanas ir būtiska demokrātijas sastāvdaļa, tajās būtu jāpiedalās ikvienam pilsonim. Lai jūsu izvēle būtu izsvērta un pārdomāta, aicinām pievienoties diskusijai ar Latvijas vadošo politisko partiju līderiem. Diskusija aptvers trīs tēmu lokus: ģeopolitika un ārējā drošība, valsts iekšējā drošība, kā arī sociāli ekonomiskā situācija. Diskusiju vadīs pieredzējušie Latvijas radio žurnālisti Māra Jansone un Eduards Liniņš, bet jautājumus politiķiem varēs uzdot ikviens!

Izvērtējot iespējamos drošības riskus, tostarp mikroblogošanas vietnē Twitter izskanējušos aicinājumus uz vardarbību, sarunu festivāla LAMPA organizatori ir pieņēmuši lēmumu atcelt Tatjanas Ždanokas (Latvijas Krievu savienība) dalību festivāla pasākumā “Latvijas vadošo politisko partiju līderu diskusija par aktuālajiem jautājumiem”.

Pasākums notiks tam paredzētajā laikā, pārējais dalībnieku sastāvs netiks mainīts.

Foto: Ieva Ābele, Saeima.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri