Atpakaļ

Dzīvā bibliotēka

Norises vieta: 18 Sarunu vieta
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks, saliņa
Pasākums notiks tikai klātienē
Ikdienā, palīdzot cilvēkiem, kuri ir saņēmuši starptautisko aizsardzību, apzināmies, ka integrācijas procesā svarīga loma ir arī apkārtējās sabiedrības izpratnei un iesaistei, tādēļ kustības “Gribu palīdzēt bēgļiem” pasākums ir vērsts uz īstu pieredzi un cilvēkstāstiem.

Pasākums notiks “Dzīvās bibliotēkas” formātā, kur drukāto grāmatu lasīšanas vietā ikvienam būs iespēja "lasīt" tos cilvēkus, kuri saņēmuši starptautisko aizsardzību un uzsāk neatkarīgu dzīvi Latvijā. Festivāla apmeklētāji varēs uzdot sev interesējošus jautājumus, dalīties pārdomās un dzīvē pieredzētajā, kā arī uzzināt, ar kādām sajūtām starptautiskās aizsardzības saņēmēji šobrīd dzīvo, strādā un turpina integrēties Latvijā.

Latvijas iedzīvotājiem tā ir iespēja satikt cilvēkus, kas devušies bēgļu gaitās, iepazīt viņu kultūru un paradumus, savukārt, starptautiskās aizsardzības saņēmējiem - iespēja dalīties ar savu pieredzi un izstāstīt savu stāstu.

Savukārt sadarbībā ar ANO Bēgļu aģentūru Latvijā pasākuma laikā ikviens interesents varēs ar VR briļļu palīdzību nokļūt Sīrījas bēgļu nometnē un iejusties bēgļu pēdās.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri