Atpakaļ

miniLAMPA

Datums un laiks: 1. jūlijā 12:30-20:00
Skatuve: 15 miniLAMPA
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Pasākums notiks tikai klātienē
Tikšanās, izziņas un sarunu vieta jaunākajiem Sarunu festivāla LAMPA apmeklētājiem!

Jaunākie Sarunu festivāla LAMPA apmeklētāji kopā ar vecākiem divu dienu garumā varēs piedzīvot festivāla bērnu programmas aktivitātes miniLAMPĀ.

Pulksten 12:30-14:30 pie mini LAMPĀ ciemosies Lapsa un Feneks, ar kuriem kopā bērni varēs izkrāsot krāsojamās lapas un kopīgi nofotogrāfēties.
Savukārt pulksten 15:00-16:00 norisināsies UCIPUCI pēcpusdiena, kurā notiks iepazīšanās Ucipuci stāstu un tā autori Zani Zustu, kā arī krāsošanas un Ucipuci papīra lellītes veidošanas darbnīca.

Vienlaikus visas dienas garumā AS “Latvijas valsts meži” miniLAMPAS apmeklētājiem aktīvā un atraktīvā veidā piedāvās izzināt un izbaudīt mežu, un sajust tā klātbūtni arī pilsētvidē. Ikvienam būs iespēja iejusties īsta mežinieka lomā, pat izmēģināt savus spēkus meža stādīšanā gan spēles veidā, gan ar īstiem meža instrumentiem. Audzēsim un izzināsim mežu arī galda spēlēs, kā arī radošajās darbnīcās un dažādās viktorīnās. Būs iespēja satikties ar tīru mežu aizstāvi Cūkmenu un uzzināt daudz jauna par to, kas notiek mežā!

Tāpat miniLAMPAS interesentiem būs iespēja uzzināt interesantus faktus par kosmosu, piedaloties Kosmosa izziņas centra aktivitātēs visai ģimenei. Interaktīvā veidā būs iespējams atbildēt uz dažādiem ar kosmosu saistītiem jautājumiem, kā arī izgatavot un šaut gaisa raķetes.

Asināt prātu aicinās Brain Games, kas piedāvās izmēģināt dažādas galda un āra spēles gan lieliem, gan maziem.
Savukārt atelpas brīžos būs iespēja skatīties LMT Viedtelevīzijas nodrošinātos bērnu raidījumus "Tutas lietas" un "Ucipuci".

Tāpat miniLAMPA darbosies Bērnu aprūpes telts, kurā vecāki nesteidzīgi varēs apkopt visjaunākos miniLAMPA dalībniekus. Būs pieejami pārtinamie galdiņi, savukārt zīmols Happy nodrošinās visas nepieciešamās higiēnas preces.

Apmeklētājus sagaida arī kopīga burbuļu pūšana, miniLAMPA krāsojamo lapu stūrītis un citas radošas un izglītojošas aktivitātes.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri