Atpakaļ

Notikums "Sadarbība - pakļaušanās, piekāpšanās vai tomēr ceļš uz abpusēji izdevīgu rezultātu?"

Norises vieta: 17 Valsts māja
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Pasākums notiks tikai klātienē
Sadarbība ne vienmēr ir vienkārša. Taču tā vedas vieglāk, ja mēģinām empātiski iejusties sadarbības partnera “ādā”. Šis notikums piedāvā vairākus veidus, kā ikviens apmeklētājs to varēs darīt - caur sarunu, aktīvu līdzdarbošanos un iesaistīšanos.

Uz vienas skatuves satiekas ļoti atšķirīgas nozares: izglītība, ekonomika, satiksme, nekustamais īpašums un to dati, lai vairākās "pieturās" pāris minūšu laikā parādītu sadarbības lomu veiksmīgu rezultātu sasniegšanā. Pasākuma noslēgumā centīsimies saprast faktorus un lietas, kas sekmē sadarbību un vienošanos par šķietami neiespējamo.

Izglītības un zinātnes ministrija savā "pieturā" aicina balsot par zinātnes vērtībām, sakarsējot ledu ar savas plaukstas pieskārienu tajā Research Latvia sešstūra sadaļā, kur iesaldēta tieši Tev būtiskākā zinātnes vērtība.

Satiksmes ministrijas eksperti "pieturā" aicina uz dialogu par to, vai šodien visiem satiksmes dalībniekiem satiksme ir droša? Vai ir iespējama atbildīga un cieņpilna dalība satiksmē, kur satiksmes dalībnieki viens otru respektē? Diskusijas mērķis ir aicināt sabiedrību uz dialogu, lai saprastu, kur esam šodien un kur vēlamies būt rīt.

Vai zināji, ka ikvienam bez maksas ir pieejami atvērtie dati par ēkām, būvēm, zemi, adresēm un nekustamo īpašumu tirgu! Tos drīkst brīvi lietot savu ieceru īstenošanai: uzņēmēji, lai radītu jaunus produktus un pakalpojumus, pētnieki un studenti, lai labāk izprastu pētāmo objektu, valsts pārvalde un iedzīvotāji, lai pieņemtu lēmumus, kas balstīti uz datiem. Par atvērtajiem datiem vairāk uzzināsi Valsts zemes dienesta "pieturā"!

Tiekamies arī Ekonomikas ministrijas un Valsts izglītības attīstības aģentūras "pieturās"!
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri