Atpakaļ

Sieviešu Stendaps "BET kā tad ar vīriešiem?"

Datums un laiks: 1. jūlijā 22:00-23:40
Skatuve: 1 Skatuve DOTS
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Ikvienā telpā, kurā kāda vai kāds mēģina runāt par sieviešu tiesībām neizbēgami atskan šis jautājums: jā, kā tad ar vīriešiem?

Tas notiek sieviešu protesta gājienā, kur sievietes iestājas pret homicīdu un malā stāvošie jaunieši sauc: jā, jā, bet cik vīrieši ir nogalināti?!

Tas notiek katru reizi, kad kāda sieviete izstāsta par piedzīvoto vardarbību: kāds uzraksta atbildes rakstu, vēstuli vai uzsāk veselu akciju, lai pieradītu, ka vīrieši arī cieš.

Šis jautājums septiņus gadus ir pavadījis Sieviešu Stendapu, norādot, ka sievietēm būtu jāielaiž vīrieši savā telpā. Jo vīriešiem vienkārši jābūt visur.

Un, varbūt tā arī ir.

Šeila Raubothama saka, ka sievietēm ir jāiet pašām savs ceļš, tomēr nav jāaizmirst paņemt vīriešus līdzi, jo vīrieši mācoties lēni. Viņi esot kā radījumi, kuri ir izlīduši no čaulām, kas tūkstošiem gadus ir tos pasargājušas. Un šie radījumi jūtīgi, maigi un nobijušies.
Šeila Raubothama to saka 1973. gadā. Jūtīgi, maigi un nobijušies. Kā mazi ezīši, kurus princeses paceļ priekšautos un ienes tēvu pagalmos.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ja ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri