Atpakaļ

Diskusija "Aizmirstā seksualitāte. Vecums un invaliditāte nav šķērslis."

Datums un laiks: 1. jūlijā 20:00-21:30
Skatuve: 7 Darbnīcu telts
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Seksualitāte piemīt ikvienam, un tā izpaužas dažādos veidos - tajā, kā mēs kopjam sevi, ģērbjamies, izturamies, ko mēs domājam par sevi un par citiem, kā veidojam attiecības, kā nodarbojamies ar seksu un arī - kā rūpējamies par savu veselību. Jaunajiem un spēcīgajiem seksualitāte piestāv - par to runā, to izceļ, ar to lepojas. Līdz ar vecumu vai funkcionēšanas ierobežojumiem seksualitāte nekur nepazūd, bet ar to mēdz rasties grūtības. Vai sabiedrība ir gatava par šīm grūtībām runāt, tās pieņemt, ja vajadzīgs - arī risināt? Vai vieglāk ir izlikties, ka līdz ar invaliditāti un vecumu seksualitāte vienkārši pazūd?
Pētījumi liecina, ka rehabilitācijā tēmas, kuras saistītas ar seksualitāti un seksuālajām aktivitātēm ļoti bieži tiek ignorētas galvenokārt tādēļ, ka pastāv dažādi aizspriedumi, trūkst zināšanu un nav pierasts par to runāt.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri