Atpakaļ

Diskusija “Cieņa pret savu organismu”

Norises vieta: 7 Darbnīcu telts
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Pasākums notiks tikai klātienē
Diskusijas mērķis ir veicināt sabiedrības domāšanu aplūkot ķermeni kā vienotu veselumu. Dažādas bioķīmiskas un vielmaiņas īpatnības atspoguļojas dažādās orgānu sistēmās, un tikai skatoties uz lietām kopumā, mēs varam rast pareizo risinājumu.

Atskatīsimies vēsturē – kā radušies divi virzieni medicīnā – uz orgānus sistēmām orientētais skatījums un sistēmiskā pieeja. Diskutēsim par to, vai nepieciešams un kā šos virzienus cieņpilni tuvināt mūsdienās. Pastāstīsim par Rietumvalstīs jau plaši atzītām sistēmorientētām medicīnas metodēm – funkcionālo un ortomolekulāro medicīnu, un lietišķo kinezioloģiju, kas palīdz mums vispusīgi izprast savu organismu un smalkās bioķīmiskās norises tajā. Daudziem šie termini var būt sveši, bet tas nemazina atbildību pret savu veselību. Cienīt savu ķermeni nozīmē uzņemties pašam atbildību par to, tādējādi spēt mainīt faktorus, kas atstāj nelabvēlīgu ietekmi uz veselību.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri