Atpakaļ

Saruna "Latvijas sabiedrības dziedināšanas iespēja sākas ar Tevi"

Norises vieta: 18 Sarunu vieta
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks, saliņa
Pasākums notiks tikai klātienē
Kara darbība Ukrainā par tādu katalizātoru ir kalpojusi arī Latvijai, atmodinot individuālas un kolektīvas atmiņas par piederību un iederību Latvijas sabiedrībā. Atmiņu stāsti nes sevī potenciālu vai nu dziedināt un tuvināt, vai nu sāpināt un šķirt.
Latvijas dažādu tautību iedzīvotāji dzīvo ar šādiem stāstiem. Izstāstīti un sadzirdēti stāsti tuvina, dziedina un vairo sapratni. Šajā sarunu aplī aicināsim stāstīt stāstus par pieredzēm, kas likušas sastapties dalījumu “mēs” un “viņi”, kas aizskārušas piederības, pieņemšanas un cieņas nepieciešamību.
Miera apļa process un nevardarbīga dialoga principi, nodrošinās atvērtu un empātisku vidi stāstiem par aizlauztām attiecībām un nesaprašanām. Izstāstot un atzīstot tos, mēs radīsim vietu jauniem. Spējot sadzirdēt vienam otru ārpus aizvainojuma, mēs kopīgi dosim savu artavu ilgstpējīga miera veidošanā Latvijā.
Miera apļa dialogā piedalīsies visi apmeklētāji kopā ar iepriekš zināmajiem apļa turētājiem un dalībniekiem. Vietu skaits ir ierobežots un lūdzam ierasties laicīgi uz darbnīcas sākumu.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties ierakstu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri