Atpakaļ

Saruna "Iekļaujoša sabiedrība sākas ar ieklausīšanos"

Norises vieta: 7 Darbnīcu telts
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Pasākums notiks tikai klātienē
Kā ir būt bērnudārza grupiņā, kurā bērnam katrs ciešāks sociālais kontakts ar citu bērnu ir pielīdzināms komunikācijai ar citplanētieti? Kā ir būt klasē, kurā bērnam nosēdēt krēslā 40 minūtes šķiet visgrūtākais uzdevums?

Dažiem bērniem ir pavisam viegli iekļauties savā grupiņā, klasē, skolā un apkārtējā vidē. Turpretī ir bērni, kuriem pielāgoties un iedzīvoties apkārtējā vidē ir liels izaicinājums. Tie ir bērni, kuriem ir izmainīts sensorais jutīgums, paaugstināta emocionalitāte vai hiperkativitāte.

Šīs diskusijas sākumā būs iespējams dzirdēt īsas intervijas ar bērniem, kuriem ir izmainīts sensorais jutīgums, paaugstināta emocionalitāte vai hiperkativitāte. Bērni dalīsies savās sajūtās par to, kas viņiem ikdienā palīdz justies labāk un kas ir tas, ko viņi gribētu sagaidīt no skolas biedriem, skolotājiem un citiem pieaugušajiem.

Diskusijā izglītības iestāžu pārstāvji, sociālās politikas veidotāji, vecāki un speciālisti meklēs atbildes, kā veicināt šādu bērnu iekļaušanu sociālajā vidē. Diskusijas dalībniekiem būs iespēja praktiski izmēģināt, kā jūtas bērns, kuram ir izmainīts sensorais jutīgums (dzirdes jutīgums, vizuālais kairinājums u.c.).
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri