Atpakaļ

Diskusija "Drošība 21. gadsimtā blakus Krievijai"

Datums un laiks: 2. jūlijā 17:00-18:00
Skatuve: 13 Skatuve SPULDZE
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Pasākums notiks tikai klātienē
Ir vērts ieklausīties Latvijas viedoklī par attiecībām ar Krieviju: mēs pazīstam savu kaimiņu, mēs esam izjutuši Krievijas agresīvo uzvedību gadsimtiem ilgi un mūsu analīze balstās faktos, nevis iluzorās cerībās par Krievijas demokratizēšanos. Latvijai un Baltijas valstīm Krievija daba un impēriskā domāšana nav pārsteigums. 2022. gada 24. februāris ar Krievijas iebrukumu Ukrainā ienesa kara šausmas 21. gadsimta Eiropā. Civiliedzīvotāju slepkavošana, masu kapi, bēgļu straumes, izdedzināta Ukrainas zeme – tā ir šodienas realitāte. Kopš neatkarības atjaunošanas Latvija ir konsekventi ieturējusi eiroatlantisko kursu, un šajā vēsturiskajā brīdī esam aliansē zem kopīga drošības lietussarga ar NATO dalībvalstīm.

Cik droši ir dzīvot blakus Krievijai? Vai visiem šīs agresorvalsts kaimiņiem drošības riski ir vienādi? Kādi turpmākie soļi jāsper nacionālās un reģionālās drošības situācijas uzlabošanai? Partiju apvienības “JAUNĀ VIENOTĪBA” iniciētā diskusija pulcēs augstākās raudzes praktiķus un ekspertus politikā, diplomātijā, runāsim arī par civilo aizsardzību un krīžu vadību.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri