Atpakaļ

Situāciju izspēle “Pirmais teikums un viss”

Datums un laiks: 1. jūlijā 16:00-17:30
Skatuve: 7 Darbnīcu telts
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Nav noslēpums, ka Latvijas skolās vienaudžu savstarpējā vardarbība, pazemošana un mobings ir izplatītas parādības. Valsts, pašvaldības un nevalstiskās organizācijas atrota piedurknes un gatavo rīkus šo problēmu mazināšanai. Tikmēr tam visam pa vidu ir TAS brīdis, kad tas notiek: kāds bērns dara pāri citam bērnam, un pieaugušie reaģē. Kā?

Varbūt pirms tam ir izietas mācības un iegūtas zināšanas, varbūt pēc tam sekos psihologa atbalsts vai citas intervences, bet tieši mūsu (pieaugušo – skolas personāla un vecāku) pirmā reakcija uz pāridarījumu visvairāk ietekmē to, vai un kā situācija atrisināsies. Turklāt veidu, kā ar šo pirmo teikumu, visu (piedodiet) “sačakarēt”, ir simtiem!

Aicinām kopā ieskatīties pirmajās desmit sekundēs pēc notikuma, lai caur kļūdaino scenāriju džungļiem kopīgi atrastu tos ceļus, kas var bērniem patiešām palīdzēt.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri