Atpakaļ

Empātijas spēles

Datums un laiks: 2. jūlijā 11:00-12:30
Skatuve: 18 Sarunu vieta
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks, saliņa
Pasākuma valoda: angļu
Pasākums notiks tikai klātienē
Empātijai ir nozīmīga loma savstarpējā komunikācijā. Labāk izprotot empātiju, ir vieglāk saprast sevi un citus cilvēkus. Dzīvojot 21.gadsimtā, cilvēkiem arvien pieejamāka ir informācija par jebkuru tematu, arī par empātiju, bet ar teorētiskām zināšanām vien ir par maz. Lai uzlabotu savstarpējo komunikāciju, ir nepieciešamas arī praktiskas iemaņas un viena no labākajām metodēm, kā tās gūt - ir spēle.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja pieredzēt, kas ir empātija (un kas nav). Būs iespēja izspēlēt un izzināt dažādus empātijas aspektus:
- kādas ir pamata saziņas metodes, kuras lietojam ikdienā un kā tās mēdz kavēt savstarpējo sapratni;
- pieredzēt unikālu iespēju - būt pilnība uzklausītam;
- izmantojot strukturētus soļus (izmantojot nevardarbīgās komunikācijas pamatus) veidot dziļākas kvalitātes ikdienas komunikāciju.

Spēles ir veidotas tā, lai tajās varētu piedalīties dažāda skaita dalībnieki - no viena līdz vairākiem, gan savstarpēji pazīstami, gan nepazīstami cilvēki. Izspēlējot spēles vienu reizi, dalībnieki tās varēs turpināt paši, ieviešot tās arī savā ikdienā.

Spēles angļu valodā, tiks nodrošināts tulkojums latviešu valodā.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri