Atpakaļ

Diskusija “Vai jāceļ trauksme par aptaukošanās problēmu?”

Datums un laiks: 2. jūlijā 15:00-16:30
Skatuve: 7 Darbnīcu telts
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Pasākums notiks tikai klātienē
Diskusijas mērķis ir aktualizēt jautājumu par aptaukošanos kā nopietnu hronisku slimību un diskutēt par to, kā jūtas cilvēki ar lieko svaru un kā viņiem palīdzēt.

Sabiedrībā eksistē uzskats, ka aptaukošanās ir katra indivīda personiska problēma. Šī stigma ir viena no galvenajām barjerām problēmas risinājumā. Nereti cilvēki ar lieko svaru izjūt kaunu, bailes, nosodījumu, tiek izolēti vai paši izolējas no sabiedrības, kā arī nav motivēti risinājumu meklēšanai.

Diskusijas gaitā vēlamies palūkoties uz problemātiku no dažādu jomu skatu punkta un iezīmēt risinājuma ceļus, aicinot uz diskusiju jomas ekspertus, kā arī uzklausīt sabiedrības viedokli.

Kopīgi meklēsim atbildes uz tādiem jautājumiem kā: Aptaukošanās – diagnoze vai nepareizs dzīvesveids? Kādas blakus diagnozes izraisa aptaukošanās? Aptaukošanās prevencija bērnu un jauniešu vidū. Kam nozīme cīņā ar lieko svaru – medikamentozai terapijai, dzīvesveida maiņai, psiholoģijai?
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri