Atpakaļ

Enerģētikas Tetris - kā Latvijai nokļūt nākamajā elektroenerģijas ražošanas līmenī?

Datums un laiks: 2. jūlijā 17:30-19:00
Skatuve: 23 Skatuve APGAISMO
Norises vieta kartē: Pils laukums
Latvijai vienmēr ir pietrūcis enerģijas ražošanas jaudu. Šobrīd tas veicina straujo elektrības un dabasgāzes rēķinu kāpumu, vienlaikus nosakot energoatkarību no trešajām valstīm.

Kāds ir aktuālais Latvijas enerģijas patēriņš, ko spējam saražot un cik daudz mums vēl pietrūkst? Kā jau šodien varam gudrāk kombinēt pieejamās jaudas, lai būvētu pašpietiekamu vietējo enerģijas ražošanas sistēmu? Kādas spēkstacijas būvēt, ko darīt ar esošajām un ko šīs izvēles nozīmēs Latvijas iedzīvotājiem?

Tie ir jautājumi, kas kritiski ietekmē mūsu ikdienu un risinājumā sava loma ir ikvienam – valstij, uzņēmējiem un arī katrai mājsaimniecībai.

Diskusijā un praktiskajā ideju darbnīcā kopā veidosim reālistisku Latvijas enerģētikas nākotnes redzējumu, lai iegūtu neatkarīgu un izmaksās pieejamu Latvijas tautsaimniecības mugurkaulu – enerģētikas nozari.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ja ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri