Atpakaļ

Zināšanu spēle “Omni-LAMPiņa”: viens pret visiem un visi PAR vienu

Norises vieta: 1 Skatuve DOTS
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Pandēmijas laikā mēs mazāk pārvietojāmies, vairāk uzturējāmies mājās, kļuvām par skolotājiem saviem bērniem, apguvām jaunas prasmes un vispār atradāmies ārpus komforta zonas. Likās, ka sliktāka situācija diezin vai ir iespējama. Tomēr viss ir relatīvs līdz brīdim, kad kļūst vēl sliktāk un top skaidrs, ka sēdēšana mājās dažus mēnešus ir nieks salīdzinājumā ar to, kas šobrīd jāpiedzīvo miljoniem cilvēku 600 kilometru attālumā no Latvijas.

No otras puses, labākais, ko mēs šobrīd varam darīt, ir – turpināt darīt ierastās lietas, strādāt, runāt, mijiedarboties, arī sacensties, izaicināt vienam otru un galu galā – pasmieties. Jo tieši šīs ir lietas, kas padara mūsu sabiedrību stiprāku un saliedētāku – un tas ir mērķis, kuram šobrīd jābūt absolūtai prioritātei. Runāt, diskutēt, konkurēt ar idejām, vienoties un rīkoties visiem kopā.

Tieši tādēļ mēs piedāvājam pasākumu, kura mērķis ir atslodze, kas papildināta ar intelektuāliem izaicinājumiem – prāta spēles, kurās savā starpā sacentīsies trīs komandas – auditorija, slavenības un politiķu apvienotā komanda.

Pasākuma mērķis ir atslogot sevi, pasmieties, strīdēties, bet pats galvenais – runāt un vienoties, tādējādi veicinot izpratni par sabiedrības saliedētību.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri