Atpakaļ

Diskusija "Iekļaujošs darba tirgus - kā cilvēkiem ar invaliditāti iespējams aizvien pilnīgāk iekļauties darba tirgū Latvijā un Ziemeļvalstīs"

Datums un laiks: 1. jūlijā 14:00-15:00
Skatuve: 28 Skatuve UZZIBSNĪ
Norises vieta kartē: Maija parks
Pasākuma valoda: angļu (ar tulkojumu zīmju valodā)
Līdzīgi kā daudzas Eiropas valstis, arī Latvija piedzīvo iedzīvotāju skaita sarukšanu. Vērā ņemams daudzums darbaspējas vecuma iedzīvotāju emigrē, kā rezultātā pie mums daudzās tautsaimniecības nozarēs trūkst darba roku.

Aizvien būtiskāk ir rast veidus, kā darba tirgū efektīvi iesaistīt cilvēkus ar invaliditāti. Tas darāms gan pieminētās demogrāfiskās tendences dēļ, gan arī, lai atsauktos uz ANO Darba kārtības 2030 aicinājumu nepamest nevienu iedzīvotāju iepakaļ, bez atbalsta. Cilvēku ar invaliditāti iekļaušana darba tirgū ne vien sekmē ekonomikas izaugsmi, bet ir arī ceļš, kā īstenot ikviena cilvēka tiesības uz darbu.

Paneļdiskusijā satiksies Latvijas un Ziemeļvalstu eksperti un pārrunās līdz šim jau paveikto un vēl darāmo patiesi iekļaujoša darba tirgus veidošanā un visu valstī pieejamo talantu un prasmju izmantošanā, tādējādi arī būtiski uzlabojot cilvēku ar invaliditāti dzīves kvalitāti.

Diskusijas ieraksts angļu valodā ar surdo tulkojumu.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri