Atpakaļ

Diskusija "Galamērķis - videi draudzīgi starptautiskie ceļojumi. Vai iespējams?"

Datums un laiks: 1. jūlijā 19:00-20:30
Skatuve: 19 Zaļā telts
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks, saliņa
Attīstot jaunās tehnoloģijas, pasaule kļūst arvien mazāka, un galamērķi, kas kādreiz šķita nesasniedzami, šobrīd jau ir ne tikai viegli fiziski sasniedzami, bet arī ekonomiski pievilcīgi. Kāda ir uzņēmēju un valsts atbildība, lai mūsu vēlme ērti un ātri būt dažādās vietas pasaulē neatstātu negatīvu ietekmi uz vidi? Vai tas vispār ir iespējams un kas par to ir atbildīgs? Kāda būs nākotnes pārvietošanās, cena un paradumi?

Panākumus klimata un dabas problēmu risinājumos var sasniegt savstarpējā rīcību sinerģijā trīs virzītājspēki – publiskā pārvalde, biznesa sektors un sabiedrība. Ja mēs vēlamies īstenot globālos un nacionālos vides mērķus, mums jāiesaista iespējami ātri visas ieinteresētās puses.

Diskusija par ietekmes uz vidi mazināšanas pasākumiem starptautiskajos pasažieru pārvadājumos veidota sadarbībā ar Starptautisko lidostu "Rīga".
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ja ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri