Atpakaļ

"Par TO bez BET" - seksuālās veselības izglītība skolās

Norises vieta: 16 Papardes zieda telts
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Pasākums notiks tikai klātienē
Biedrība "Papardes zieds" jau gandrīz 30 gadus īsteno seksuālās veselības izglītības pasākumus Latvijas skolās, drošā un uzticamā veidā izglītojot skolēnus, pedagogus un vecākus par ikviena cilvēka labsajūtai, drošībai un veselībai būtiskām tēmām.

Par spīti gadu gaitā uzkrātajai pieredzei, profesionālajai kompetencei un atzinībai, ko par īstenoto darbu sabiedrības veselības veicināšanas jomā esam iemantojuši no valsts un pašvaldību iestādēm, ikdienā no atsevišķu politisko spēku un aktīvistu puses laiku pa laikam saņemam bailēs un aizspriedumos balstītus pārmetumus.

Tāpēc, lai mazinātu bailēs, aizspriedumos un neziņā uzturētus stereotipus par seksuālās veselības izglītības lietderību jauniešu attīstībā, aicinām ikvienu Sarunu festivāla LAMPA dalībnieku apmeklēt "Papardes zieds" telti.

Teltī divu dienu garumā Tev būs iespēja piedalīties mūsu veselības veicināšanas konsultantu veidotajās nodarbībās par seksuālās veselības tēmām un gūt priekštatu par šī izglītošanas procesa praktisko īstenošanu. Būs iespēja piedalīties biedrības "Papardes zieds" īpaši izstrādātajās spēlēs par sabiedrības veselības pamatprincipiem, kā arī vienkārši parunāt ar mūsu organizācijas darbiniekiem un brīvprātīgajiem, lai labāk iepazītu un izprastu mūsu darba ikdienu un cilvēkus, kam rūp, lai Latvijas jaunieši būtu gudri, atbildīgi, droši, cieņpilni un laimīgi.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri