Atpakaļ

Filmu vakars "KOPĀ skatāmies"

Datums un laiks: 1. jūlijā 20:00-22:00
Skatuve: 3 Jaunā skatuve
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks, Riekstu kalns
Pasākums notiks tikai klātienē
Nāc, skaties!

*būs kruti režisori, liels ekrāns, pufi un popkorns :D

20:00 - 20:30 - īsfilma “Neatstāj pēdas”
Deviņi jaunieši. Trīs dažādi maršruti. Skauti un gaidas, Ķemeru Nacionālā parka jaunie reindžeri un grupa “Carnival Youth” dodas pārgājienā, lai veiktu dažādus uzdevumus, neatstājot pēdas. Vai Siguldā var sastapt lāci? Ko darīt, ja sāc grimt purvā, un cik zinoši mēs esam, kad esam vieni dabā? Aizraujoša dokumentālā filma bērniem un jauniešiem “Neatstāj pēdas” – par došanos pārgājienos gar jūru, Latvijas mežos un purvos.

Filmas veidotāji: Latvijas skautu un gaidu centrālā organizācija, Pasaules dabas fonds
Režisore, montāža: Ieva Stade
Scenārija autore: Eva Johansone
Video pēcapstrāde: Roberts Brežģis
Skaņu režisors: Toms Pāss
Galvenais operators: Jānis Kešāns
Drona pilots: Arvīds Barānovs
Producente: Agnija Jansone

21:00 - 22:00 Mia, paklausīga klavierskolotājas meita, izaicina savas mātes pacietību, kopīgi ar kaimiņu zēnu atklājot pasauli ārpus sev pazīstamās vides. Šis pieaugšanas stāsts pilnībā uzņemts caur fiksētu skatupunktu no Mias istabas griestiem, atspoguļojot nelielus izgriezumus no 16 gadu ilgas meitenes dzīves. Kas sākas kā vienkāršs bērna ikdienas atspoguļojums, pārvēršas dramatiskā pusaudžu pieredzē, vainagojoties ar lēmumu, kura pieņemšanai bija nepieciešams viss šis laiks. Pirms filmas notiks saruna ar tās veidotājiem - režisoru Emīlu Alpu, operatoru Arti Pārupu un producenti Martu Šleieri.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ja ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri