Atpakaļ

Iesaistoša saruna "Kauns plaukst klusumā"

Datums un laiks: 2. jūlijā 14:00-15:30
Skatuve: 3 Jaunā skatuve
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks, Riekstu kalns
Pasākums notiks tikai klātienē
Kauns ir satraucoša un neērta sajūta, kas rodas, kad mūsu “defektus” ir ieraudzījuši apkārtējie un tādā veidā kļūstam atvērti viņu kritikai. Kauns liek mums rīkoties pretēji mūsus vērtībām un priekšstatam par sevi. Ar laiku sākam nerunāt ar ģimeni, draugiem vai apkārtējiem par tematiem, kuri sabiedrībā pieder pie tabu kategorijas. Kas notiktu, ja mēs atsāktu runāt? Protests aicina jauniešus pievienoties akvārija* metodes sarunai “Kauns plaukst klusumā”, kurā mēs apsriedīsim jauniešiem svarīgas tēmas par mentālo veselību, nabadzību, profesionālo izglītību, tautību un dzimto valodu, LGBT+ tiesībām un tamlīdzīgiem tematiem, kā arī parunāsim par pašu kaunu un kā to varam pārvērst bezkaunā.

*Akvārija metode ir vidējas un lielas grupas diskusiju organizēšanas stratēģija. Dalībnieki tiek sadalīti iekšējā un ārējā lokā. Iekšējā aplī jeb akvārijā dalībnieki diskutē noteiktos tematus, bet ārējā loka dalībnieki klausās diskusiju. Cilvēki var pamest iekšējo loku jebkurā momentā un dalībnieki no ārējā loka var pievienoties, ja vēlas piedalīties sarunā. Vienīgais noteikums — vienam krēslam (jebkurā momentā) ir jābūt brīvam.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties arhīvu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri