Atpakaļ

Diskusija "Manis dēļ cieš valsts ekonomika"

Datums un laiks: 1. jūlijā 20:00-21:30
Skatuve: 2 Cēsu skatuve
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Priekšnieks saka, ka jāveicina produktivitāte, jābūt digitāli pratīgam, jāmācās jaunas prasmes. Par šo Pēteris spriež ar zināmu ironiju: "Strādāju no rīta līdz vēlam vakaram, esmu teicams speciālists, visi mani zina un ciena. Mans darbs nav saistīts ar tehnoloģijām un man tās nevajag, neko daudz produktīvāks nevaru būt, ja nu vienīgi sāku strādāt arī naktī. Ir taču vēl ģimene un kaut kad arī jāatpūšas."

Nedaudz pārspīlēti, taču varam secināt, ka Pētera dēļ cieš ne tikai uzņēmuma ieņēmumi, bet arī kopēja valsts ekonomika. Bet kad tad lai Pēteris mācās? Un kā lai darba devējs ievieš tehnoloģijas un veicina produktivitāti, ja darbiniekam nav laika vai vēlmes apgūt jaunas zināšanas?

Runāsim par jauniešu un pieaugušo izglītību, digitālo prasmju veicināšanu un tās lomu valsts ekonomikā. Ieskatīsimies digitalizācijas noliedzēju argumentos un no pētnieku perspektīvas raudzīsimies uz kopējo sabiedrības nostāju un vēlmi mācīties, līdz ar to arī veicināt valsts ekonomiku.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas pieslēgties tiešraidei vai ja ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
26057080 [email protected]

Līdzīgi pasākumi

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri